GRAFIKA NA SZKLE


      
w kuchni
Kuchnia jest pomieszczeniem wyjątkowym, gdzie spędzamy dużo czasu, dlatego jej wygląd, sposób urządzenia ma bardzo duże znaczenie. W kuchni bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie nadruku na szkle na ścianie pomiędzy blatem kuchennym a wiszącymi górnymi szafkami. Elegancja, niezniszczalność szkła, jak również jego oryginalność sprawiają, że warto się zdecydować na ten innowacyjny produkt. !
       
salonach, pokojach
Najlepsza grafika na szkle, miliony różnorodnych obrazków, a w tym najlepsza z możliwości, stworzenia domu nowoczesnego, oryginalnego. Szyby dekoracyjne są wyjątkowe i mogą prezentować wszystko o czym marzy klient. Nowoczesny wygląd spełnia wymogi narzucone przez najnowsze światowe trendy, które stanowią idealne wykończenie jadalni, salonów czy sypialni. Mogą być różnych wielkości, są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach.
      
w łazienkach
Szkło z grafiką to produkt ponadczasowy, nowoczesny wykorzystywany nie tylko do kuchni ale również do łazienek. Wybór, dopasowanie oraz trud związany z zakupem płytek ceramicznych do łazienek to już tradycja… Najbardziej powszechnym i coraz częściej wybieranym elementem dekoracyjnym w projektowaniu łazienek jest umieszczanie tafli szkła na ścianie przy kabinie prysznicowej, przy wannie lub na innej ścianie w łazience. Dekor szklany jest dopasowywany do wnęk kabiny prysznicowej i jest wykonywany pod wymiar wszelkich otworów pod armaturę.