artmodernglass.pl | DRZWI I BALUSTRADY SZKLANE
17818
page-template-default,page,page-id-17818,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

DRZWI I BALUSTRADY SZKLANE

Systemy balustrad szklanych podnoszą prestiż oraz komfort użytkowania wszelkiego rodzaju pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i biurowych. Tworzone przy użyciu wysokiej jakości szkła oraz obróbce wykonanej najnowocześniejszymi metodami produkcji sterowanej numerycznie pomaga osiągnąć wyjątkowe efekty wizualne jak i jakościowe.

Wykonujemy projekty balustrad dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów wraz z niezbędnymi atestami i normami budowlanymi.

Nowoczesne wnętrze potrzebuje także nowoczesnych lekkich w swej formie i designerskich rozwiązań, dotyczy to także drzwi. Dzięki zastosowaniu szkła budowlanego możemy rozświetlać pomieszczenia w sposób niedostępny dla klasycznych drzwi a ich grubość skrzydła jaką możemy uzyskać pozwala nam na zaoszczędzenie miejsca.

Wykonujemy drzwi szklane na wymiar ze szkła hartowanego ESG jak i laminowanego VSG, na zawiasach jak i w formie przesuwnej.

Design by vinao.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone