artmodernglass.pl | O Firmie
17610
page-template-default,page,page-id-17610,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

O Firmie

ART. MODERN GLASS KATOWICE we własnych realizacjach stosuje szkło najwyższej jakości światowych producentów takich jak Pilkington, Saint Gobain, AGC. Dobierając materiał do naszych projektów, kierujemy się potrzebą wytrzymałości danego elementu, za co bierzemy pełną odpowiedzialność. Kolejną bardzo ważną kwestią jest ekonomiczny aspekt danego zlecenia, przez co wprowadziliśmy wcześniejsze bezpłatne wyceny, aby każdy mógł zapoznać się z naszą ofertą.

szklo-w-kuchni-z-grafika-uv-lakierowane-remont-budowa-biala-podlaska-uslugi-budowlane-490577278

ART MODERN GLASS to połączenie nowoczesnego szkła z pasją dla domu.

Art Modern Glass to jedna z czołowych firm działających w branży szklarskiej oraz specjalizująca się w aranżacjach wnętrz z zastosowaniem szkła budowlanego.

 

Cechuje nas nowatorstwo, nietypowość oraz wychodzimy naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, by sprostać ich potrzebom.

11a

Aktualnie nasza firma zajmuje się świadczeniem usług dla Klientów indywidualnych, jak również podwykonawczych dla firm branżowych związanych z budownictwem, stolarstwem, projektowaniem i aranżacją wnętrz. Systematycznie wdrażamy nowe technologie i rozwiązania dla poprawy jakości świadczonych usług. Posiadamy dostęp do jednego z najnowocześniejszych parków maszyn do obróbki szkła, dzięki czemu nasze produkty posiadają najwyższą jakość i dokładność wykonania.

22a
Design by vinao.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone