artmodernglass.pl | GRAFIKA NA SZKLE – USŁUGA NADRUKU NA MATERIALE POWIERZONYM GRAFIKA NA SZKLE
17800
page-template-default,page,page-id-17800,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

GRAFIKA NA SZKLE – USŁUGA NADRUKU NA MATERIALE POWIERZONYM GRAFIKA NA SZKLE

Elegancja, nowoczensy design, wytrzymałość druku, niezniszczalność szkła, jak również jego oryginalność sprawiają, że warto się zdecydować na ten innowacyjny produkt.
Szkło z grafiką to produkt ponadczasowy, nowoczesny wykorzystywany w kuchni ale również do łazienek, salonów, biur, sal konferencyjnych, hoteli, gabinetów, ciągów komunikacyjnych m.in. hole i korytarze.
Świadczymy również usługi nadruku na różnych materiałach powierzonych.

 

KUCHNIA
Kuchnia jest pomieszczeniem wyjątkowym, gdzie spędzamy dużo czasu, dlatego jej wygląd, sposób urządzenia ma bardzo duże znaczenie. W kuchni bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie nadruku na szkle na ścianie pomiędzy blatem kuchennym a wiszącymi górnymi szafkami.

 

SALON, JADALNIA, HOLE, KORYTARZE, HOTELE, GABINETY

Najlepsza grafika na szkle, miliony różnorodnych obrazków, a w tym najlepsza z możliwości, stworzenia domu nowoczesnego, oryginalnego. Szyby dekoracyjne są wyjątkowe i mogą prezentować wszystko o czym marzy klient. Nowoczesny wygląd spełnia wymogi narzucone przez najnowsze światowe trendy, które stanowią idealne wykończenie jadalni, salonów czy sypialni. Mogą być różnych wielkości, są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach.

 

ŁAZIENKI
Wybór, dopasowanie oraz trud związany z zakupem płytek ceramicznych do łazienek to już tradycja… Najbardziej powszechnym i coraz częściej wybieranym elementem dekoracyjnym w projektowaniu łazienek jest umieszczanie tafli szkła na całej powierzchni szklanej lub przy kabinie prysznicowej, nad wanną. Dekor szklany jest dopasowywany do aranżacji łazienki i jest wykonywany pod wymiar wszelkich otworów pod armaturę.

Design by vinao.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone